Предмет: Физика, автор: mewisaks66

Три резистори опорами 2 Ом, 3 Ом та 5 Ом з’єднали а)паралельно або б) мішаним способом (схему з’єднання запропонувати самостійно) та приєднали до джерела струму з напругою 15 В. Знайти у двох випадках сили струму та напруги для кожного резистору.
ОЧЕНЬ СРОЧНО 100 баллов!!​

Ответы

Автор ответа: stasbugar
0

Ответ:

U=Y*R

U1=1/2 В

U2=1/3 В

U3=1/5 В

Uобщ=U1+U2+U3=1/2+1/3+1/5=(7.5+5+3)/15=15.5/15=1.03333 В

Похожие вопросы