Предмет: Химия,
автор: olena12332153
До 200 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 35 % долили 100 г води. Визначте масову частку самі в новому розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m₁(p.) = 200 г
ω₁(соди) = 35% або 0,35
+m(H2O) = 100 г
ω₂(соди)-?
Объяснение:
m(соди) = m(p.)*ω₁(соди) = 200 г*0,35 = 70 г
Маса соди буде незмінною при додаванні води. Визначаємо масу кінцевого розчину:
m₂(p.) = m₁(p.) + m(H2O) = 200 г + 100 г = 300 г
Визначаємо масову частку соди в новому розчині:
ω₂(соди) = m(соди)/m₂(p.) = 70 г/300 г = 0,2333 або 23,33%
Відповідь: 23,33%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lizakukalo2012
Предмет: Математика,
автор: ivankamaluta
Предмет: Химия,
автор: dprilovskaa24
Предмет: Биология,
автор: arinadimeeva110
Предмет: Литература,
автор: Viktoryska14