Предмет: Физика, автор: Ryabchenko805

❗️❗️❗️СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ❗️❗️❗️
Скільки фотонів з довжиною хвилі 400 м має приносити світлове випромінювання на кожний 1 мм? поверхні з коефіцієнтом відбивання 0,5 за секунду. шоб світловий тиск на цю поверхню дорівнював 1 Па?

Ответы

Автор ответа: bismarckcolors
0

Объяснение:

Для відповіді на це запитання потрібно використати формулу для світлового тиску:

P = (N * h * c) / A

де P - світловий тиск, N - кількість фотонів, h - стала Планка, c - швидкість світла, A - площа поверхні.

Також потрібно врахувати, що коефіцієнт відбивання впливає на кількість фотонів, які досягають поверхні. Якщо коефіцієнт відбивання дорівнює 0,5, то на поверхню досягає половина фотонів, які виходять з джерела.

Отже, спочатку потрібно знайти кількість фотонів, які потрібні для досягнення світлового тиску 1 Па на площі 1 мм²:

N = (P * A) / (h * c) = (1 * 10⁶ * 10⁻⁶) / (6,626 * 10⁻³⁴ * 3 * 10⁸) ≈ 5,03 * 10¹¹

Тепер потрібно знайти кількість фотонів, які потрібні для покриття поверхні площею 1 мм²:

S = 1 мм² = 10⁻⁶ м²

N₁ = N / 2 = 2,52 * 10¹¹

Для того, щоб знайти кількість фотонів з довжиною хвилі 400 м, використаємо формулу для енергії фотона:

E = hc / λ

де λ - довжина хвилі.

E = 6,626 * 10⁻³⁴ * 3 * 10⁸ / 400 * 10⁻⁹ ≈ 1,66 * 10⁻¹⁹ Дж

Тепер можна знайти кількість фотонів за допомогою формули:

N₂ = P * A / E = 1 * 10⁶ * 10⁻⁶ / 1,66 * 10⁻¹⁹ ≈ 6,02 * 10¹¹

Отже, на кожний 1 мм² поверхні потрібно, щоб приносило світлове випромінювання близько 6,02 * 10¹¹ фотонів з довжиною хвилі 400 м, щоб світловий тиск на цю поверхню дорівнював 1 Па за секунду.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Sizminatv