Предмет: Физика, автор: Margara1

допоможіть пж
1) Яка сила діє на тіло масою 500 грам, якщо тіло змінює свою координату за законом Х= 20+10t+t2 ?

Ответы

Автор ответа: daniil00vlasenko
1

Відповідь м= 500 г = 0,5 кг

х = 10 -12t+ t²

Fx-?

Fx=max(x-маленькая)

Ax=2 м/с²

Fx=0,5*2=1 H


Margara1: дякую велике) можете будь ласка ще допомогти мені з завданнями по фізиці в мене в профілі
Margara1: а чому х = 10 -12t+ t² якщо в умові Х= 20+10t+t2 ?
Похожие вопросы