Предмет: Химия,
автор: miriiik07
Визначте масу води, яка необхідна для розчинення 188 г оксиду калію,
якщо відомо, що було одержано розчин з масовою часткою КОН 5,6 %.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: маса води 3376г (або мл)
Объяснение:
Дано:
m(K₂O)= 188г
ω(КОН)= 5,6%
Знайти:
m(H₂O) - ?
Розв'язання:
Масу розчиненої речовини КОН знайдемо за рівнянням реакції :
₁₈₈ г ₓ
K₂O + Н₂О ⇒ 2 КОН
1 моль 2 моль - кількість молей дорівнює коефіціентам перед формулою речовини
М (K₂O) = 94 г/моль
М(КОН) = 56 г/моль
Тож матимемо пропорцію
m розчину = 224 : 5,6 * 100= 4000 г
m води = 4000 - 224 = 3776 г (мл)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: gopniklimuzin
Предмет: Українська література,
автор: jekosikooood
Предмет: География,
автор: fitsayzena777
Предмет: Биология,
автор: stas1999j