Предмет: Физика,
автор: strokebandx
Автомобіль масою 2,8 т, рушає з місця та через 14 с набуває швидкості 32 м/с.
Визначте силу тяги двигуна. Опором руху знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розв'язання задачі необхідно використати другий закон Ньютона, який має вигляд:
F = m*a,
де F - сила, m - маса автомобіля, а - прискорення.
За умовою завдання ми знаємо, що маса автомобіля становить 2,8 т, тобто 2800 кг, а швидкість автомобіля через 14 секунд становить 32 м/с.
Визначимо прискорення:
a = (v2 - v1) / t = (32 - 0) / 14 = 2,29 м/с².
Підставимо отримане значення прискорення та масу в формулу:
F = m*a = 2800 * 2,29 ≈ 6412 Н.
Отже, сила тяги двигуна становить близько 6412 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: xsanaxII
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: islomx
Предмет: Русский язык,
автор: ostrovskajrezeda
Предмет: Английский язык,
автор: Nikolinaw