Предмет: Литература, автор: Аноним

Допоможіть, будь ласка!
Джанні Родарі (с. 155-156 підручника)

1. Будь ласка, випишіть з факта з біографії автора, які ви вважасте найбільш цікавими або важливими для сприйняття особистості митця. ! Уважно подивіться буктрейлер до вірша Джанні Родарі «Листівки з видами міст». Зробіть паузу на 3:29 хв/с і запишіть в зошиті визначення теми, ідеї вірша «Листівки з видами міст». ? Дайте стислу письмову відповідь на одне з двох питань:

1. Чому вірш можна поділити на дві частини, 2. Як ви розумісте останній рядок вірша "Картинкі веселі, життя - суворе"?

Домашне завдання. Проектна творча робота Пропоную розпочати підготовку до створення своєї листівки для однолітків з інших країн про улюблені місця України, світу (різними мовами).

Ответы

Автор ответа: Gleb237237
1

Ответ:

Із фактів з біографії Джанні Родарі можна виділити такі:

Народився 23 жовтня 1920 року в італійському містечку Омегна.

Був письменником, педагогом та журналістом.

Активно діяв у галузі дитячої літератури.

У 1970 році отримав Нобелівську премію з літератури.

Темою вірша "Листівки з видами міст" можна визначити пізнавальну мету та бажання поділитися враженнями від подорожей з однолітками з інших країн.

Вірш можна поділити на дві частини через зміну настрою та тону. Перша частина, що складається з перших трьох строф, описує красу міст, яку можна спостерігати з різних точок зору. Друга частина, що складається з останньої строфи, відображає більш філософську та пізнавальну сторону вірша, яка змушує задуматися про життя.

Останній рядок вірша "Картинкі веселі, життя - суворе" можна розуміти так, що незважаючи на красу та веселощі, які можна спостерігати у світі, життя може бути важким та суворим. Це може бути сприйнято як пізнавальний елемент вірша, який допомагає задуматися про значення життя.

Автор ответа: caroll101100
1

Ответ:

Щодо другого питання, тема вірша "Листівки з видами міст" - це спогади про мандрування та різноманітність світу. Ідея полягає в тому, що навіть у містах, які можуть здатися одноманітними, є безліч цікавих речей, які можна побачити та дізнатися про них.

Вірш можна поділити на дві частини за зміною місця подорожей - перша частина описує мандрування по містах, а друга - повернення додому.

Стосовно останнього рядка вірша "Картинкі веселі, життя - суворе", це може бути відображенням того, що хоча мандрування та подорожі можуть бути приємними та захоплюючими, життя в цілому може бути суворим та вимагати від нас багато зусиль. Крім того, можливо, що автор намагається показати, що у світі є як світлі, так і темні сторони, тому що "картинки веселі" можуть бути поряд з труднощами та проблемами, які ми повинні переживати в житті.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: serezabelyh6
Предмет: Математика, автор: parmanova425