Предмет: Українська мова, автор: letterboxegor

Дам 100 балів
Твір-опис ,,Роль і значення звертань у творах українського фольклору,,
Не списувати з інтернету

Ответы

Автор ответа: Gleb237237
0

Ответ:

Звертання є однією з найбільш визначальних рис українського фольклору, вони надають творам особливої колоритності та емоційної насиченості. За допомогою звертань автор звертається до свого адресата з різними метою і настроєм.

Українські звертання - це не тільки формальне звернення до співрозмовника, це щось більше, ніж просто слова, вони мають особливий змістовний заряд. Вони надають можливість передати різні емоції, почуття, ставлення до різних ситуацій.

У фольклорі звертання використовуються в різних жанрах: в народних піснях, казках, прислів’ях, приказках та інших творах. Наприклад, у народних піснях звертання використовуються для вираження почуттів кохання, скорботи, радості, підтримки тощо. У казках звертання вказують на соціальні стосунки між героями та відображають їх ставлення один до одного.

Звертання в українському фольклорі відображають важливість сімейних традицій та ієрархії відносин між родичами, друзями, неймовірну красу та романтичність української культури.

Отже, звертання в творах українського фольклору є невід’ємною складовою його скарбниці. Вони допомагають відтворити культурний дух народу, передати важливість сімейних традицій та соціальних стосунків, а також створити унікальний настрій твору.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Margo23578
Це був козак. І не просто козак, а козацюга, козарлюга, козачище! Стоячи на помості під шибеницею, він ворушив вусом і дивився на небо.Тим часом суддя почав читати вирок. З вироку стало ясно, що козак Іван Перехрест за вбивство польських шляхтичів присуджений до смертної кари.Возний підступив до козак та спитав, чи має той останню волю. “Чом би й не мав! Гопака хочу вдарити перед смертю!”- не роздумуючи довго, відказав Перехрест.Втечі ніхто не остерігався, бо все навколо було обставлено сторожею так, що й миша не прошмигне. Тому суддя дозволив Перехрестові гопак.Козак поставив чобіт на підбір угору носком, тоді легко пристукнув підбором, потім стрибонув, вдаривши обома ногами, й пішов колом. Раптом, злетівши у високому стрибку, козак вдарився об поміст і … щез!Він зник нечутно і дивно, ніби його звіяло вітром, змило дощем чи спалило вогнем небесним. Кат помацав краї дощок і сказав, що дошки знизу підпиляні.А Перехрест був уже в лозах над річкою, проскочивши до берега підземеллям. Випорснули із засідки йому назустріч бойові побратими.Двісті п’ятдесят років не змогли потьмарити яскравості барв цієї історії. Тому що безсмертними є людська волелюбність і мужність. Тому що нічого в світі немає над волю й вірне побратимство. Через те й безсмертна наша історична пам’ять. Переказ будь ласка до 18:30 дам 100 балов!!!
Предмет: Математика, автор: sergei18072008g