Предмет: География, автор: stefanruslan0

Чому у місті Кривий Ріг відсутні болота?

З якою метою створюють штучні водойми
Дайте ответ

Ответы

Автор ответа: Djhdhdhd
2

Ответ:

Місто Кривий Ріг знаходиться в степовій зоні України, де характерними ландшафтами є степи, луки та лісостепи. Ці зони характеризуються невеликою кількістю опадів, що зумовлює відсутність боліт. Крім того, розташування міста на височині також сприяє відсутності боліт.

Штучні водойми можуть створюватися з різних причин. Одна з головних метою створення штучних водойм - це забезпечення водопостачання та зрошення сільськогосподарських земель. Іншою метою може бути розвиток туризму та відпочинку, а також збереження біорізноманіття та підтримання екологічної рівноваги в регіоні. Крім того, штучні водойми можуть використовуватися для виробничих потреб, наприклад, як резервуари для зберігання води для промислових підприємств.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: pryadunalina3
Срочно!! 7. Прокоментуйте події (або явища), про які йдеться у фрагментах джерел. «.Верховна Рада СРСР установлює, що основні завдання п'ятирічного плану відновлення та розвитку народного господарства СРСР на 1946-1950 рр. полягають у тому, щоб відновити райони країни, що постраждали, відновити довоенну промисловість і сільське господарство й потім перевершити той рівень у значних розмірах. Із цією метою необхідно: 1. Забезпечити першочергове відновлення та розвиток важкої промисловості й залізничного транспорту, без яких неможливе швидке й успішне вiдновлення та розвиток усього народного господарства СРСР. 2. Домогтися піднесення сільського господарства й промисловості, що виробляє засоби споживання для забезпечення матеріального благополуччя народів Радянського Союзу й створення в країні достатньої кількості основних предметів споживання..>> (з ухвали Верховної Ради CPCP). «...Важко нам, обірвані ми всі, голі й босi, брудні й го лоднi, на людей не схожі, гірше худоби живемо. Ніколи нам не було так важко, як в цю хвилину, люди з голоду мруть, діти від недоїдання і хвороб стають калiками. Хар чуемося ми лободою, корою, а у кого є гроші, їдуть у місто і купують хліб у комерційних магазинах, але за хлібом іти далеко - 140-180 км, а у нас ніхто не продае, з колгоспу ми нічого не отримали i немає надії, все згоріло, а ярина дуже слабка, i як виконаємо план, то всі подохнемо...» (з листа колгоспників с. Попелюхи Вінницької області до М. Хрущова). «Треба рішуче покінчити з "об'єктивістським" підходом до питань історії, літератури і т. д. і вносити в розгляд питань iсторiї, літератури і т. д. партійність, підходити до всіх питань суспільних, технічних, сільськогосподарських та інших наук з позицій нашої більшовицької партії, з позиції Леніна і Сталіна...» (Л. Каганович). Г​
Предмет: Литература, автор: angel25911