Предмет: Химия,
автор: leonidderiy09
Даю 75б!!!
Обчислити масу хлоридної кислоти, що вступить в реакцію з 80 г кальцію?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Ca) = 80 г
Найти: m(HCl ) - ?
Молярна маса:
М(Ca) = 40 г/моль
М(HCl ) = 1 + 35,5 = 36,5г/моль
Складемо РХР:
80 г х г
Ca + 2 HCl → CaCl2 + H2
n = 1 моль n = 2 моль
M = 40 г/моль M = 36,5 г/моль
m = 40 г m = 73 г
80 г (Ca) - х г(HCl )
40 г (Ca) - 73 г (HCl )
m(HCl ) = 80 * 73 : 40 = 146 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sonyawq7272
Предмет: Русский язык,
автор: ruhsonaabdulazizova2
Предмет: Химия,
автор: mashaleoneka
Предмет: Українська мова,
автор: iiliagayvoronskiy
Предмет: Українська література,
автор: makuxas12