Предмет: Физика, автор: lizalednanskaa4

СРОЧНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ВОПРОС, ПОЖАЛУЙСТА!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mars5ixel
1

Відповідь:

2,5 Ом.

Пояснення:

Ціна поділки для сили струму—2÷1=2 А, а для напруги—10÷1=10 В. Обираємо будь-яку точку на прямій. Я обрав точку, якій відповідає сила струму 4 А і напруга 10 В. Опір провідника R=U/I=

10 В÷4 А=2,5 Ом (одиниця вимірювання опору).

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: krazidima
Предмет: Математика, автор: beshenayapchela509