Предмет: Химия, автор: Аноним

Добрий день! Допоможіть мені будь ласочка з хімією. Дуже прошу написати з дано та розв'язанням. Обчисліть масу, яку має ферум ( ІІ) гідроксиду кількістю речовини 0,2 моль. ​

Ответы

Автор ответа: Livun
1

Відповідь:на фотці

Пояснення:все ідеально

Приложения:

Аноним: Доброго дня! Допоможіть мені будь ласочка з хімією, завдання у моєму профілі. Буду дуже вдячна!
Аноним: Вся надія на Вас
Аноним: Бо я не розумію хімію
Аноним: Я Вам дам найкращу відповідь
Аноним: І відмічу дякую
Аноним: Тільки допоможіть мені будь ласочка
Автор ответа: ksnnssy
1

Ответ:

18г

Объяснение:

Для початку знайдемо молярну масу Fe(OH)2

M(Fe(OH)2)=56+32+2=90г/моль

Щоб обчислити масу треба молярну масу помножити га кількість, а тобто на 0,2 моль

m(Fe(OH)2)=0,2×90=18г


Аноним: Доброго дня! Допоможіть мені будь ласочка з хімією, завдання у моєму профілі. Буду дуже вдячна!
Аноним: Доброго дня! Допоможіть мені будь ласочка з хімією, завдання у моєму профілі!
Аноним: Буду дуже вдячна!
Аноним: Вся надія на Вас
Аноним: Бо я не розумію хімію
Аноним: Я Вам дам найкращу відповідь
Аноним: І відмічу дякую
Аноним: Тільки допоможіть мені будь ласочка
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: novosadmihajlo1
Предмет: Английский язык, автор: natalia23719r74