Предмет: Физика,
автор: kukikuk685
під дією сили 300Н було виконано роботу 1,2кДж на яку відстань перемістилося тіло?
пжжжжжжжж срочно
даю 35 БАЛОВ!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: Дано:F = 100 HA = 1,2кДж.
Знайти: S - ? Розв'язок: 1,2кДж = 1200 Дж A = F * S -> S = A/F S = 1200 Дж / 100 Н = 12м Відповідь: S = 12 м.
kukikuk685:
спасибо огромное очень выручил
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: arinkafed09
Предмет: История,
автор: sema325578
Предмет: История,
автор: gradovavera727
Предмет: Окружающий мир,
автор: baks288
Предмет: География,
автор: ilia220077