Предмет: Физика,
автор: sidorenkosasa033
Вибрати в будинку будь-який електричний прилад
( наприклад, пральна машина). Знайти на приладі електричну характеристику, номінальну потужність (наприклад, Р=1700 Вт). Розрахувати електричну роботу А електричного приладу за годину роботи, 3600с. Перевести Дж в кВт*год. Знайти вартість використаної електроенергії приладу з годину в грн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
Електрокип'ятильник.
Р=500 Вт;
Знайти А, Р (кВт*год), вартість електроенергії.
А=500*3600=1800000 Дж=
=1,8*10^6 Дж=1,8 МДж;
Р(кВт*год)=А/t=1,8 МДж/3600=0,5 кВт*год.
Вартість електроенергії=вартість одного кВт електроенергії*Р(кВт*год)=1,57*0,5=0,78 грн.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: akmatkulov20
Предмет: История,
автор: lilyabelonog
Предмет: Математика,
автор: nurikpanter06
Предмет: Литература,
автор: melnikvasilina351
Предмет: Алгебра,
автор: fleksandrf