Предмет: География, автор: nastyaherb

ТЕРМІНОВО, БУДЬ ЛАСКА!!!!
поясніть як можна схарактерищувати демографічну ситуацію в країнах за статево-віковими пірамідами.​

Ответы

Автор ответа: Morylovs
1

Ответ:

Статево-вікова піраміда є графічним зображенням розподілу населення країни за статтю та віком. Таке зображення дозволяє зрозуміти демографічну ситуацію в країні та виявити можливі проблеми у сфері економіки, соціального забезпечення та охорони здоров'я.

Зазвичай статево-вікові піраміди можна поділити на три основні типи:

1 Розширена піраміда: цей тип піраміди характеризує країни з високим рівнем народжуваності та відсутністю або низьким рівнем смертності. Такі країни мають велику кількість молодих людей та високий приріст населення. Така піраміда може бути корисною для економіки, оскільки вона вказує на потенційно високий попит на ринку праці та збільшення попиту на товари та послуги.

2 Стабільна піраміда: цей тип піраміди характеризує країни з рівним рівнем народжуваності та смертності. Такі країни мають приблизно однакову кількість людей у кожній віковій групі. Така піраміда може вказувати на стабільну ситуацію в економіці та суспільстві.

3 Зворотна піраміда: цей тип піраміди характеризує країни з низьким рівнем народжуваності та високим рівнем тривалості життя. Такі країни мають менше молодих людей та більше людей похилого віку. Це може викликати проблеми у сфері економіки та соціального забезпечення, оскільки може знизити кількість людей, які працюють та платять податки.

Таким чином, статево-вікова піраміда дозволяє зрозуміти демографічну ситуацію в країні, виявити можливі проблеми та спрямувати увагу на необхідні напрямки розвитку. Наприклад, розширена піраміда може вказувати на необхідність розвитку інфраструктури для молодих сімей та підтримки дітей, тоді як зворотна піраміда може вказувати на необхідність створення додаткових можливостей для працевлаштування людей похилого віку та підтримки соціальної сфери.


nastyaherb: дуже дякую ❤❤❤❤
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Литература, автор: bananchikY
1. Укажіть рису, яка НЕ притаманна соціально-психологічному роману.
великий обсяг
невелика кількість персонажів
психологізм
багатоплановість сюжету
2. Як називається село, де відбувається більшість подій роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»?
Семигори
Піски
Димки
Тухля
3.Укажіть другу назву роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», яку Панас Мирний та Іван Білик дали, публікуючи твір у Російській імперії.
«Чіпка»
«Подоріжжя од Полтави до Гадячого»
«Пропаща сила»
«Лихий попутав»
4. Які події передували задуму роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного й Івана Білика?
мандрівка у службових справах до Гадяча 1872 року і враження від неї, висловлені в нарисі «Подоріжжя від Полтави до Гадячого»
реформа 1861 року, прозвана в народі «голодною волею»
ознайомлення з життям селян у с. Піски
архівні матеріали про закріпачення с. Піски панами Польськими
5. Звідки взяті слова, що стали назвою роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»?
з античної міфології
з прислів’я
з народної пісні
з Книги Йова
6. Кого з героїв описано в цьому уривку: «Таких парубків часто й густо можна зустріти по наших хуторах та селах. Одно тільки в нього неабияке – дуже палкий погляд, бистрий, як блискавка. Ним світилася якась незвичайна сміливість і духовна міць, разом з якоюсь хижою тугою…»?
Івана Вареника
Грицька Чупруненка
Лушню
Чіпку Варениченка
Предмет: Қазақ тiлi, автор: fjhjghrnjhbrjh
Мәншүк Мәметова (шын есімі Мәнсия) Жиенғалиқызы — қаһарман қазақ қызы, Кеңес одағының Батыры (1944).
Ата-анасынан ерте айырылған Мәншүк балалық, жастық шағын Алматыда Ә. Мәметованың тәрбиесінде өткізеді. Ұлы Отан соғысы басталған кезде Алматы медикалық институтында оқып жүрді.
1942 ж. тамызда ол өз еркімен Қызыл Армия қатарына алынып, 21-нші атқыштар дивизиясының құрамында ұрысқа қатысты.
Аға сержант, пулеметші Мәншүк ұрыстарда өзінің мергендігімен және тобында батылдығымен көзге түсті. Невель қаласы үшін болған кескілескен шешуші ұрыста Мәншүк ақтық демі біткенше пулеметтен оқ боратып, қаһармандықпен қаза тапты.
Павлодар облысының колхозшылары Батыр қыздың құрметіне Мәншүк атындағы танк колоннасын құруға қаражат жинады. Туған жерінде оған ескерткіш орнатылған, Невель, Алматы, Орал, т.б. қалаларда Мәншүк атында көшелер бар. Республиканың ондаған мектептері, Қызылорда қыздар педагогикалық училищесі Мәншүк есімімен аталады. Қаһарман қыздың өмірі мен өшпес ерлігі жайлы «Мәншүк туралы жыр» (авторы — А. Михалков-Кончаловский, режиссері М. Бегалин) көркем фильм түсірілді.

1. Мәтін бойынша 4 сұрақ құрастырып жаз.