Предмет: Химия, автор: qkajzjzeis

Під час розкладу 39 г алюміній гідроксиду утворилося 20г алюміній оксилу.Чи повністю розклалася сполука? СРОЧНО!!!! ​

Ответы

Автор ответа: abrutinandriy
1

Ответ:

Для визначення того, чи повністю розклалася сполука, потрібно порівняти масу продукту розкладу, який утворився, з теоретичною масою продукту розкладу, який повинен утворитися, якщо сполука розкладеться повністю.

За рівнянням розкладу 1 моль алюміній гідроксиду повинен утворити 1 моль алюміній оксиду та 1 моль води:

Al(OH)3 → Al2O3 + H2O

Молярна маса Al(OH)3 = 78 г/моль

Тому, маса теоретичного продукту Al2O3 повинна бути:

(39 г Al(OH)3) / (78 г/моль) * (102 г/моль) = 51 г

Отже, якщо утворилось 20 г Al2O3, тоді:

% виходу = (маса фактичного продукту / маса теоретичного продукту) * 100%

% виходу = (20 г / 51 г) * 100% ≈ 39,2%

Отже, лише 39,2% алюміній гідроксиду розклався, а решта залишилась у нерозкладеному стані. Відповідно, сполука не розклалася повністю


barabash2009y: звідки взялося 102г/моль?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nikyssik83