Предмет: Математика,
автор: sofijkakovtunenko887
12. Розв'яжи задачу на пропорційне ділення. Запиши пояснення до кожної дії. Мама купила 3 кг печива і 2 кг цукерок за однаковою ціною. За покупку заплатила 300 грн. Яка вартість печива? Яка вартість цукерок?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1) 300÷3=100(грн)- вартість печива.
2) 300÷2= 150(грн)- вартість цукерок.
Відповідь: 100 грн, 150 грн
Автор ответа:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
1)3+2=5(кг) цукерки і печиво разом
2) 300:5=60(грн) вартість одного кілограму
3)60* 2=120(грн)вартість цукерок 4) 60*3=180(грн) вартість
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 2006alexxnikolaev
Предмет: Математика,
автор: maxbabiy1
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: den50072
Предмет: Українська література,
автор: viterxils