Предмет: Физика,
автор: ramvslear875
Лижник спустився з гірки за 8 с, рухаючись з постійним прискоренням 1 м/с² Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 18 км/год.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Дано:
V₀ = 5 м/c
t = 5 с
a = 0,4 м/с²
ЗНайти: S - ?
S = V₀t + at²/2 = 5 * 5 + (0,4 * 5²/2) = 25 + 5 = 30 м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maxbabiy1
Предмет: Українська література,
автор: v47995271
Предмет: Физика,
автор: gulnazabutalik11
Предмет: Українська література,
автор: Stas0204
Предмет: Алгебра,
автор: angel7675