Предмет: Химия,
автор: Love0777
Допоможіть будь ласка!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(цукру) = 50 г
ω(цукру) = 8%
Знайти:
m(цукру) - ?
m(води) - ?
Розв'язання:
1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 8% * 50 / 100% = 4 г;
2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 50 - 4 = 46 г.
Відповідь: Маса цукру становить 4 г; води - 46 г.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: alanishbuldin100713
Предмет: Алгебра,
автор: OlekProfesor
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Kurochka56