Предмет: Физика, автор: maciborkovladislav8

Через резистор за 30 секунд пройшов заряд 200микро кулонів.При цьому струм виконав роботу 1кг/Дж Знайти силу струму резистора​

Ответы

Автор ответа: daniil00vlasenko
0

Відповідь:Дано: Решение:

t=5 минут=300 секунд I=g разделить на t

g=1200Кл I=1200Кл разделить на 300 секунд = 4 Ампер

Найти:

I-?


maciborkovladislav8: велике тобі дякую в мене зараз Тематична з фізики і ще раз дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: skripabogdan11