Предмет: Українська мова, автор: nkurockina860

2. Установіть відповідність. Характеристика речення 1 складносурядне 2 складнопідрядне 3 безсполучникове 4 складне з різними видами зв'язку А|Б|В|Г|Д 1 2 3 4 A Приклад A Історичні факти залишаються факта- ми, їх можна по-різному пояснювати, але не замовчувати. Б в Як добре ме, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест. Цілу ніч надворі виє хуга, плаче, дерен- Г Чорта крути за хвіст, а він радий: довший хвіст виросте. чить в віконнім склі. Д Знов зустріча земля годину літню і дере- во пахучо зацвіта.​

Ответы

Автор ответа: Alexei19999
0

Ответ:

А: 4

Б: 3

В: 2

Г: 1

A: Складне речення з різними видами зв'язку. Речення складається з трьох простих речень, які з'єднані між собою за допомогою координації (сполучника "а"). В реченні використовуються різні форми мовлення: інфінітив, дієприкметник, дієслово в особовій формі.

Б: Безсполучникове речення. Речення складається з двох простих речень, які не з'єднані сполучником або іншим засобом зв'язку. Між цими реченнями існує зв'язок, який встановлюється за допомогою змістових засобів мови, зокрема за допомогою спільної смислової бази - слова "ме" і "хрест".

В: Складнопідрядне речення. Речення складається з головного речення "Цілу ніч надворі виє хуга, плаче, деренчить в віконнім склі" та залежного речення "Як добре ме, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест", яке вводиться сполучником "що". В залежному реченні є дві підрядні складові: підрядна причетна і підрядна сполучникова.

Г: Складносурядне речення. Речення складається з двох простих речень, які з'єднані між собою за допомогою координації (сполучника "а"). Обидва прості речення є безособовими.

Объяснение:

Похожие вопросы