Предмет: Физика, автор: cvb115

Крапля води утримується у трубці з круглим перерізом завдяки силам поверхневого натягу. Знайдіть максимальну масу краплі m, якщо діаметр трубки d = 1 см. Поверхневий натяг води 0,073 Н/м, прискорення вільного падіння 10 м/с2, π ≈ 3,14. Відповідь вкажіть у грамах, округливши до сотих.

Приложения:

cvb115: Спасибо!!!

Ответы

Автор ответа: Cohendd
2

m=(сигма)*π*D/g=0,073*3,14*0,01/10=

0,229*10^(-3)кг=0,229 г=~0,23 г.

Это ответ.

================

Дано: D=1 см=0,01 м; сигма=0,073 Н/м; m - ?

mg=сигма*L; mg=сигма*(π*D); сила тяжести = силе поверхностного натяжения.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: aivazusm