Предмет: Физика,
автор: Arhiss
6.На реостат намотано 30 м нікелiнового дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм². Якою є сила струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 149 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
5,6 А
Объяснение:
L=30 м;
S=0,45 мм²;
U=149 B;
P=0,4 Ом*мм²/м;
I ? I=U/R; R=p*L/S=0,4*30/0,45=26,7 Ом; I=149/26,7=5,6 А
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: marija90kleyk
Предмет: Химия,
автор: illyaprokhorchuk
Предмет: Литература,
автор: vergunanastasia80
Предмет: Математика,
автор: aminkavitaminka102
Предмет: Английский язык,
автор: 19limonchik