Предмет: Физика, автор: Arhiss

дам 10 баллів срочно!!!визначте силу струму колі що складається з двох зєднанних провідників. їх опори дорівнюють 4ом і 6ом, а напруга на першому провіднику 4,8В​

Ответы

Автор ответа: glebgnilickij4
0

Ответ:

0,48 А

Объяснение:

З використанням закону Ома ми можемо знайти силу струму в кожному з провідників. Спочатку, застосуємо закон Ома до першого провідника:

I = V / R = 4.8 В / 4 Ом = 1.2 А

Тепер, використовуючи загальний опір кола, ми можемо знайти силу струму в другому провіднику:

R = R1 + R2 = 4 Ом + 6 Ом = 10 Ом

I2 = V / R = 4.8 В / 10 Ом = 0.48 А

Отже, сила струму в другому провіднику становить 0,48 А.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tkacovartem156ert
Предмет: Английский язык, автор: maralaushakhmanova