Предмет: Химия,
автор: ponomarenkothenya202
3. Обчислити маси солі і води, необхідні для приготування 800 г 25% розчину Срочно!!
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 800 * 25 : 100% = 200 г
m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 800 - 200 = 600 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MonjiroSano
Предмет: Алгебра,
автор: userr1234567
Предмет: Немецкий язык,
автор: fia405645
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhaakanna1977
Предмет: Обществознание,
автор: vitasvolhenkov