Предмет: Физика, автор: kolosovdima896

Ділянку кола, що складається з двох резисторів, які між собою з'єднані паралельно, підключили до джерела струму.Сила струму через перший резистор дорівнює 400мА, через другий-1,2А.Загальний опір ділянки кола становить 7,5 Ом.
- Намалювати схему ділянки кола, що складається з двох паралельно з'єднаних резисторів.
- Яка загальна сила струму в колі.
- Яку напругу на цій ділянці кола забезпечує джерело струму.
- Чому дорівнює опір кожного резистора.​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Резистори з'єднані паралельно.

Дано:

І1=0,4 А;

І2=1,2 А;

R=7,5 Ом.

Знайти:

І, U, R1, R2.

I=I1+I2=0,4+1,2=1,6 А;

U=I*R=1,6*7,5=12 B;

I1=U/R1, звідси R1=U/I1=12/0,4=30 Ом;

І2=U/R2, звідси R2=U/I2=12/1,2=10 Ом.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tarakan84
Предмет: Қазақ тiлi, автор: babaevat125
Предмет: Алгебра, автор: katerinasvis2