Предмет: Химия, автор: rinax2019

Допоможіть вирішити задачу!!!!Під час взаємодії 56г. аміаку з хлоридною кислотою добули 90г.солі. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH3) = 56 г

m(NH4Cl) = 90 г

Найти: ω - ?

М(NH3) = 14 + 3 = 17 г/моль

М(NH4Cl) = 14 + 4 + 35,5 = 63,5 г/моль

Складемо РХР:

56 г                             х

NH3    +    HCl    →    NH4Cl

М = 17 г/моль           М= 63,5 г/моль

m = 17г                      m = 63,5 г

m теор.(NH4Cl) = 56 * 63,5 : 17 = 209,17 г

Обчислимо масову частку виходу продукту реакції:

ω = (m практ)/(m теор) 100% = 90/209,17 * 100% = 43%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nazarenko03123468
Предмет: Информатика, автор: dianaovdienko183
Предмет: Математика, автор: Аноним
‼️‼️‼️допоможіть ДАМ 30 БАЛЛІВ допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть допоможіть​