Предмет: Химия,
автор: krafter10000
Задача 1. Приготувати 200 г розчину марганцівки з масовою часткою речовини 0,09.
Задача 2. Приготувати із 150 г селітри розчин із масовою часткою речовини 15%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
для розв'язання цих задач використаю формулу:
m = m₀ * c₀ / c
де m - маса речовини, яку потрібно взяти для приготування розчину;
m₀ - задана маса речовини, яка міститься в розчині;
c₀ - масова частка речовини у вихідному розчині;
c - масова частка речовини, яку ми хочемо отримати у цільовому розчині.
Задача 1:
m₀ = 200 г
c₀ = 0,09
c = 1
m = m₀ * c₀ / c = 200 г * 0,09 / 1 = 18 г
Отже, для приготування 200 г розчину марганцівки з масовою часткою речовини 0,09, потрібно взяти 18 г марганцівки.
Задача 2:
m₀ = 150 г
c₀ = 15%
c = 1
m = m₀ * c₀ / c = 150 г * 15% / 1 = 22.5 г
Отже, для приготування розчину із масовою часткою 15%, потрібно взяти 22.5 г селітри при заданій масі 150 г.
krafter10000:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: stadcenkoliza
Предмет: Математика,
автор: olegkush100
Предмет: История,
автор: milanatsarenko10
Предмет: Русский язык,
автор: jdfgjiodfjd
Предмет: Математика,
автор: nika59856