Предмет: Физика, автор: antikalohristina

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. Тіло вільно падає з висоти 180 м Яка його максимальна швидкість
виконати письмово, з розв'язанням ​

Ответы

Автор ответа: krutoymuzik123
2

Відповідь:

V=42\sqrt{2}м/с

Пояснення:

Дано                Розв'язання
h=180м            h=\frac{v^{2}-v^{2}  }{2g}
g=9.8               180=\frac{v^{2}-0 }{2*9,8}
Знайти             V=42\sqrt{2}м/с
V-?

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: egormaksin89
Предмет: Українська література, автор: isenkom51
Предмет: Физика, автор: peach169