Предмет: Физика,
автор: natik2020rv
Дві кульки що мають позитивний заряд знаходиться на відстані 2 см один від одного та відштовхуються із силою 600 мкН визначити заряд другої кульки якщо заряд першої 2нКл ?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
r=2 см;
F=600 мкН;
q1=2 нКл.
Знайти q2.
F=q1*q2*k/r^2, звідси знаходимо другий заряд:
q2=(r^2*F)/q1*k, де k=9*10^9 Н*м^2/Кл - коефіцієнт пропорційності. Тоді:
q2=((2*10^-2)^2)*600*10^-6/(2*10^-9)*9*10^9=(2400*10^-10)/18=133*10^-10=13,3*10^-9 Кл=13,3 нКл.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: bogdanka0
Предмет: Українська мова,
автор: bulateckadarina
Предмет: Химия,
автор: bebrababer553
Предмет: Обществознание,
автор: Homeworkers2745
Предмет: Математика,
автор: goacwjs