4. Висловте припущення про спосіб кодування і подання звукових даних у браузері.
Бажано зараз!!
Даю 100балів
Ответы
Бери с любого абзаца и записуй, вот первое надо записать и последнее можно, на выбор. Но лучше всё записать сразу
Звукові дані у браузері зазвичай кодуються та стискаються за допомогою аудіо кодека (COder/DECoder), який обробляє аудіо дані для їх кодування та декодування. Існує багато різних аудіо кодеків, які використовуються в Інтернеті, і кожен з них має свої характеристики та області застосування. Наприклад, AAC (Advanced Audio Coding), MP3 (MPEG-1 Audio Layer III), Opus та Vorbis є популярними кодеками для стиснення аудіо даних.
Крім того, браузери можуть використовувати різні контейнери (типи файлів) для зберігання та передачі аудіо даних. Наприклад, MP4, Ogg та WebM є популярними контейнерами для аудіо даних.
У браузері звукові дані можуть бути представлені за допомогою HTML-елемента <audio>, який дозволяє завантажувати, відтворювати та ставити на паузу аудіо файли, а також встановлювати тривалість та гучність. Також існують DOM-події, які можуть повідомляти вас про початок відтворення аудіо, його призупинення тощо.
У браузері звукові дані можуть бути представлені за допомогою HTML-елемента , який дозволяє завантажувати, відтворювати та ставити на паузу аудіо файли, а також встановлювати тривалість та гучність. Також існують DOM-події, які можуть повідомляти вас про початок відтворення аудіо, його призупинення тощо.