Допоможіть!!!!!!!!!!

Ответы
Відповідь:
R∑=3.6Om I1=5A I2=2.5A I3=1.67A I4=0.83A
Пояснення:
схема змішана , R2║R3║R4 1/R234=1/R2+1/R3+1/R4⇒1/4+1/6+1/12
1/R234=6/12 R234=2(Om)
загальний опір це R1+R234⇒1.6+2=3.6 Om R∑=3.6 Om
тепер легко знайдемо струм кола I=U/R∑⇒18/3.6=5A
струм через R1 =5A а струм через R2 R3 R4 залежить від напруги на цих резисторах і їх опорів , шукаємо падіння напруги на паралельних резисторах.
Падіння напруги на R1 (позначимо ΔU1) буде: R1*I1=1.6*5=8V
падіння напруги на R2 R3 R4 однакове(║з"єднання) і воно дорівнює V-ΔU1⇒18-8=10V
маємо падіння напруги і опори, знайдемо струми через кожний резистор:
I2=ΔU2/R2⇒10/4=2.5A I3=ΔU3/R3⇒10/6=1.67A I4=ΔU4/R4=10/12=0.83
перевіримо баланс: I1=I2+I3+I4⇒5=2.5+1.67+0.83 баланс струмів є!