Предмет: Физика,
автор: 291318vrsmart
Яка сила струму в провіднику, якщо за 1 хв здійснена робота 800Дж,якщо напруга на кінцях провідника 10В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1,33А
Объяснение:
Дано:
t=1мин=60с
А=800Дж
U=10В
-----------------
I-?
А=UIt, где:
U-напряжение;
I-сила тока;
t-время.
Отсюда:
I=A/(Ut)=800/(10*60)=1,33А
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tantbergenovasanduga
Предмет: Геометрия,
автор: notbotyura
Предмет: Математика,
автор: solk4206
Предмет: Музыка,
автор: alinaRoblox180
Предмет: Математика,
автор: eleonoraputilova