Предмет: Физика,
автор: kazancevalilia806
8. Яку відстань проїде автомобіль до повної зупинки, якщо шофер різко гальмує при швидкості 54 км/год, а від початку гальмування до зупинки проходить 6 с?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 45м
Объяснение:
Дано:
Vo=54км/ч=15м/с
V=0м/с
t=6c
-------------
S-?
S=Vo*t+at²/2, где:
Vo-начальная скорость автомобиля;
t-время движения автомобиля;
а-ускорение автомобиля
а=(V-Vo)/t=(0-15)/6=-2,5м/с²
S=15*6-2,5*6²/2=45м
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: namesuriken
Предмет: Русский язык,
автор: kutavinaalina51
Предмет: История,
автор: sashakaminskaj09
Предмет: Математика,
автор: misamok6