Предмет: Химия,
автор: molderhak
ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ КОРОНУ
Яка маса речовини необхідна для приготування розчину обєм якого80 мл,а масова частка 0,12.
Густина розчину 1,08г/мл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,08 густина потому что там написано верно?
Масу розчиненого речовини можна обчислити за формулою:
маса = об'єм × концентрація × щільність
маса = 80 мл × 0,12 × 1,08 г/мл = 10,368 г
Отже, для приготування розчину потрібна маса речовини, що дорівнює 10,368 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: xlebyshek086
Предмет: Математика,
автор: penusn
Предмет: Геометрия,
автор: makarenkoo132
Предмет: Физика,
автор: pusik40228
Предмет: Математика,
автор: ветер174
Масу розчиненого речовини можна обчислити за формулою:
маса = об'єм × концентрація × щільність
laanjarvemilia avatar
Підставляючи дані з умови задачі, отримуємо:
маса = 80 мл × 0,12 × 1,08 г/мл = 10,368 г
Отже, для приготування розчину потрібна маса речовини, що дорівнює 10,368 г