Предмет: Физика, автор: zgurskiyyaroslav

Площа малого поршня гідравлічної машини 20 см2, на нього діє сила 2 кН. Яку силу необхідно прикласти до великого поршня, щоб поршні були в рівновазі? Площа великого поршня 300 см2. (см2 перевести в м2)

Ответы

Автор ответа: laanjarvemilia
1

Для розв'язання цієї задачі, спочатку необхідно перевести площу поршнів з квадратних сантиметрів в квадратні метри:

Площа малого поршня: 20 см² = 20 / 10 000 м² = 0,002 м²

Площа великого поршня: 300 см² = 300 / 10 000 м² = 0,03 м²

За законом Паскаля, тиск у рідині передається незмінним у всіх напрямках, тому тиск на малому поршні дорівнює тиску на великому поршні.

Можна скористатися формулою:

F₁ / S₁ = F₂ / S₂,

F₁ - сила, що діє на малий поршень, S₁ - площа малого поршня, F₂ - сила, яка діє на великий поршень, S₂ - площа великого поршня.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

2 кН / 0,002 м² = F₂ / 0,03 м²

Розв'язуючи це рівняння відносно F₂, маємо:

F₂ = (2 кН / 0,002 м²) × 0,03 м² = 20 кН

Отже, для того, щоб поршні були в рівновазі, необхідно прикласти силу 20 кН до великого поршня.


zgurskiyyaroslav: а можно дано
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: chazerandgame123