Спливе чи потоне в воді кулька вагою 12 Н, яка має об'єм 0,003 м?
Ответы
Ответ:
Сподіваюсь допоміг, дивись пояснення нижче
Объяснение:
Порівняємо густину кульки з густиною води. Якщо густина кульки менша за густину води, то вона спливе, якщо ж більша, то кулька потоне.
Густина речовини може бути обчислена за формулою:
ρ = m/V,
де:
ρ - густина;
m - маса речовини;
V - об'єм речовини.
Маса кульки вагою 12 Н може бути обчислена за формулою:
m = F/g,
де:
m - маса;
F - сила, що діє на кульку;
g - прискорення вільного падіння.
Значення прискорення вільного падіння на поверхні Землі становить близько 9,81 м/с².
Отже, маса кульки дорівнює:
m = 12 Н / 9,81 м/с² ≈ 1,22 кг.
Густина кульки може бути обчислена за формулою:
ρ = m/V = 1,22 кг / 0,003 м³ ≈ 407 кг/м³.
Густина води при нормальних умовах становить близько 1000 кг/м³.
Отже, густина кульки менша за густину води і кулька тому спливатиме.
Відповідь: кулька сплине в воді.