Предмет: Химия, автор: Ownpablowich

Скільки моль хлоридної кислоти прореагує з алюмінієм, якщо при цьому виділиться 5,6 л водню.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

            х                             5,6 л

2Al  +  6HCl  =  2AlCl3  +  3H2

Знайдемо кількість речовини Н2:

n(H2) = V(H2) /Vm = 5,6/22,4 = 0,25 моль

З РХР бачимо, що n(HCl) : n(H2) = 6 : 3, тобто

n(HCl) = 2n(H2) = 2 * 0,25 = 0,5 моль

           

Похожие вопросы