Предмет: Физика,
автор: k9142305
У мас-спектрометрі одноразово іонізована частинка рухається з швидкістю 956 км/с по колу діаметром 20 см в однорідному магнітному полі індукція якого 0.4 Tл Визначити масу частинки
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
6,7*10⁻²⁷ kг
Объяснение:
υ=956 км/с;
d=20 см=0,2 м; R=0,1 м;
B=0,4 Tл;
α=90°; sinα=1;
m ? Fл=|q|*υ*B*sinα; F=m*aц=m*υ²/R; |q|*υ*B=m*υ²/R;
m= |q|*B*R/υ=1,6*10⁻¹⁹*0,4*0,1/(956*10³)=6,7*10⁻²⁷ kг; это масса α - частица
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: mariamirnaa783
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: nazarsuper860
Предмет: Биология,
автор: alina20244