Предмет: География, автор: tayagoldy4

какие происходят изменения в обитании представителей фауны экваториального, тропического и умеренного климата

Ответы

Автор ответа: balissamm
1

Ответ:

Изменения в обитании представителей разных климатических поясов носят разный характер:

Экваториальный климат:

Здесь климат остается теплым и влажным в течение всего года, но некоторые экваториальные леса вырубаются под сельскохозяйственные угодья, что сокращает местообитания многих видов.

Идет опустынивание отдельных территорий, что трансформирует ландшафты.

Многие эндемичные виды находятся под угрозой вымирания из-за разрушения их среды обитания.

Тропический климат:

Сведение тропических лесов под плантации или выпас скота изменяет местообитания многих тропических видов, в том числе эндемиков.

Увеличивается площадь опустыненных территорий и саванн.

Изменение климата с повышением температур сокращает ареалы обитания некоторых видов.

Умеренный климат:

Изменения хозяйственной деятельности человека меняют среду обитания многих видов (интенсивное сельское хозяйство, урбанизация).

Климатическое потепление расширяет ареалы некоторых теплолюбивых видов на север, нарушая сложившиеся экологические равновесия.

Увеличивается риск вымирания холодостойких видов.

-В целом, наиболее сильно изменения затрагивают тропический и экваториальный пояса, где сосредоточено большинство видового разнообразия.

Объяснение:

отметь как лучший ответ

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: Iirha25
21 Практичне заняття. Соцiальне призначення держави ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА 9 клас Поняттєвий апарат Держава це універсальна політична форма організації суспільства, яка забезпечує захист і узгодження індивідуальних, групових та загальносус- пiльних інтересів за допомогою права на певній території. - У соціальній державі людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недотор- канність і безпека це найвищі соціальні цінності. Тобто держава слу- жить людині, а не навпаки. Цілі соціального призначення держави, які реалізуються в напрямах її діяльності: - - установлювати в суспільстві порядок, забезпечувати соціальний мир і стабільність, виконувати роль соціального арбітра, щоб домогтися пев- ного соціального компромісу; захищати особистість від свавілля, створювати нормальні умови життя для всіх членів суспільства незалежно від їх безпосередньої участі у виробництві благ, піклуватися про соціально вразливі шари і групи на- селення, тобто бути соцiальною; бути інституцією, що інтегрує, об'єднує суспільство, тобто домагатися миру і злагоди в суспільстві, дбати про розвиток культури, освіти, ми- стецтва, охорони здоров'я; гарантувати безпеку суспільства вiд злочинних посягань усередині країни, а також від зовнішніх ворогів і агресії. Витяги з нормативно-правових актів Стаття 1 Конституції України: Україна є суверенною і незалежною, демо- кратичною, соціальною, правовою державою. Стаття 3 Конституції України: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава вiдпоперед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовноï та релігійної самобутності всіх корiнні на- ціональних меншин України.
Предмет: Математика, автор: elenagladkih826