Предмет: Алгебра, автор: Аноним

алгоритм розв'язування лінійних рівнянь ​

Ответы

Автор ответа: vladss3113
1

Ответ:

Вот

Объяснение:

Ось алгоритм розв'язування системи лінійних рівнянь з допомогою методу Гаусса-Жордана:

Записати систему рівнянь у матричному вигляді Ax = b, де A - матриця коефіцієнтів, x - вектор невідомих, b - вектор вільних членів.

Додаванням одних рядків системи рівнянь до інших, отримати в матриці A верхню трикутну матрицю, тобто таку, де всі елементи нижче головної діагоналі рівні нулю. Це можна зробити за допомогою елементарних операцій над рядками матриці.

Записати нову систему рівнянь, що відповідає отриманій верхній трикутній матриці.

Використовуючи метод зворотнього ходу, знайти значення невідомих x починаючи з останнього рівняння системи.

Перевірити розв'язок, підставивши отримані значення невідомих у початкову систему рівнянь.

Альтернативно, можна використовувати метод Гаусса, який полягає у тому, щоб додавати рядки системи рівнянь до інших з метою отримання верхньої трикутної матриці. Решту кроків алгоритму будуть такі самі, як і для методу Гаусса-Жордана.

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: Iirha25
21 Практичне заняття. Соцiальне призначення держави ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА 9 клас Поняттєвий апарат Держава це універсальна політична форма організації суспільства, яка забезпечує захист і узгодження індивідуальних, групових та загальносус- пiльних інтересів за допомогою права на певній території. - У соціальній державі людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недотор- канність і безпека це найвищі соціальні цінності. Тобто держава слу- жить людині, а не навпаки. Цілі соціального призначення держави, які реалізуються в напрямах її діяльності: - - установлювати в суспільстві порядок, забезпечувати соціальний мир і стабільність, виконувати роль соціального арбітра, щоб домогтися пев- ного соціального компромісу; захищати особистість від свавілля, створювати нормальні умови життя для всіх членів суспільства незалежно від їх безпосередньої участі у виробництві благ, піклуватися про соціально вразливі шари і групи на- селення, тобто бути соцiальною; бути інституцією, що інтегрує, об'єднує суспільство, тобто домагатися миру і злагоди в суспільстві, дбати про розвиток культури, освіти, ми- стецтва, охорони здоров'я; гарантувати безпеку суспільства вiд злочинних посягань усередині країни, а також від зовнішніх ворогів і агресії. Витяги з нормативно-правових актів Стаття 1 Конституції України: Україна є суверенною і незалежною, демо- кратичною, соціальною, правовою державою. Стаття 3 Конституції України: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава вiдпоперед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовноï та релігійної самобутності всіх корiнні на- ціональних меншин України.
Предмет: Алгебра, автор: anarhy61
Предмет: Математика, автор: meiramasiya