Предмет: Химия, автор: bajgazievgulnura

m=(CO2)=2,2
(CO2)=?
N(CO)=?

Ответы

Автор ответа: tigobod179
0

Відповідь: Щоб обчислити кількість молей CO2, нам потрібно знати його молярну масу, яка дорівнює 44 г/моль.

m(CO2) = 2,2 г

M(CO2) = 44 г/моль

n(CO2) = m(CO2) / M(CO2)

n(CO2) = 2,2 г / 44 г/моль

n(CO2) = 0,05 моль

Отже, кількість речовини CO2 дорівнює 0,05 моль.

Щоб знайти кількість молей CO, нам потрібно скористатися стехіометрією реакції, в результаті якої утворюється CO2:

C + O2 -> CO2

2CO + O2 -> 2CO2

Зі збалансованого рівняння ми бачимо, що для утворення 2 моль СО потрібно 2 моль СО2. Отже, кількість молей СО дорівнює половині кількості молей СО2:

n(CO) = 0,5 x n(CO2)

n(CO) = 0,5 x 0,05 моль

n(CO) = 0,025 моль

Отже, кількість молей CO дорівнює 0,025 моль.

Пояснення: Завдання було виконане через бота який робить все якщо цікаво пиши у інстаграм maks.grosh

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: statovasveta011