Предмет: Химия,
автор: mincevaarina791
Визнач масову частку солі, якщо для приготування 6,9 л води. 14,8 кг його розчину використали?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Масова частка солі в цьому розчині становить близько 10%
alhimik2000:
РЕШЕНИЕ ГДЕ
Автор ответа:
0
Ответ:
УДАЧИ
Объяснение:
10,5 – 6,9 = 3,6 кг
ω = m(в-во)/m(p-p) * 100 = 3,6/10,5 * 100 = 34,3%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hluddasa7
Предмет: Физика,
автор: julia20095
Предмет: Информатика,
автор: eleusizalpamys
Предмет: Физика,
автор: akimbekalihan07
Предмет: История,
автор: abilovamerey