Предмет: Физика, автор: oriekhovvolodymyr

Знайдіть товщину леза ковзанів якщо їхня довжена дорівнює 20 см, а тиск на лід,
який спричиняє в них хокеїст масою 40 кг дорівнює 250 кПа

Ответы

Автор ответа: tigobod179
1

Ответ: Для знаходження товщини леза ковзанів скористаємось формулою для тиску:

P = F / A,

де P - тиск, F - сила, яку створює хокеїст на ковзани, A - площа дотику ковзанів з льодом.

Так як хокеїст спирається на обидві ковзани, то сила, яку він створює, розподіляється порівну між ними.

Отже, сила, яку створює хокеїст на кожний ковзан, дорівнює:

F = m * g / 2,

де m - маса хокеїста, g - прискорення вільного падіння.

Підставляючи дані, отримаємо:

F = 40 кг * 9,81 м/с^2 / 2 ≈ 196,2 Н.

Площа дотику ковзанів з льодом можна оцінити як площу прямокутника, довжина якого дорівнює довжині ковзанів, а ширина - товщині леза. Отже:

A = L * d,

де L - довжина ковзанів, d - товщина леза.

Підставляючи дані, отримаємо:

A = 0,2 м * d.

Підставляємо обидві формули у формулу для тиску і отримуємо:

P = F / A = (m * g / 2) / (L * d) = 196,2 Н / (0,2 м * d) = 981 Па / d.

Звідси випливає, що товщина леза ковзанів дорівнює:

d = 981 Па / 250 кПа ≈ 0,004 м = 4 мм.

Отже, товщина леза ковзанів приблизно дорівнює 4 мм.

Объяснение: Завдання було виконане через бота який робить все якщо цікаво пиши у інстаграм maks.grosh

Автор ответа: gulstantoilybaeva792
1

Ответ:

толщина леза-20см

хокейст-40см

доревнес-250см

250+40=290см

290-20=270см

ответ :270 сантеметров

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: ffox77978
Предмет: История, автор: abilovamerey