Предмет: Физика,
автор: arixttm
Під час зважування на лабораторній роботі Олесь зрівноважив свій годинник, при цьому на шальці терезів опинилися такі важки: два по 10 г, один по 1 г, два по 500 мг і один по 10 мг. Якою виявилась маса годинника?
2. Відомо, що у мішечку знаходиться 16 напівдорогоцінних камінців. Використовуючи дані малюнка, знайдіть масу одного камінчика.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
1.Щоб знайти масу годинника, потрібно скласти суму всіх ваг, які опинилися на шальці терезів:
2 * 10 г + 1 г + 2 * 500 мг + 1 * 10 мг = 20 г + 1 г + 1 г + 10 мг = 22 г + 10 мг.
Отже, маса годинника становить 22 г 10 мг.
2.Оскільки в мішечку знаходиться 16 камінців, маса яких 50 карат кожен, загальна маса камінців становить:
16 * 50 карат = 800 карат.
Щоб знайти масу одного камінчика, потрібно розділити загальну масу камінців на їх кількість:
800 карат / 16 = 50 карат.
Отже, маса одного напівдорогоцінного камінчика становить 50 карат.
Vovaf2008:
дайте пожалуйста лучший ответ
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: abdullaevanastena201
Предмет: Математика,
автор: annmn0069
Предмет: Алгебра,
автор: redbbull3896
Предмет: Литература,
автор: ghhhhgtg
Предмет: Литература,
автор: pro100maev