Предмет: Физика,
автор: evgeniazabreva3103
ДАЮ 50 БАЛІВ ФІЗИКА 9 КЛАС. ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ ІМПУЛЬСУ.
Дівчинка масою 450 кг стрибає у нерухомий візок масою 200 кг зі швидкістю 7,9 км/с. Знайти швидкість візка з дівчинкою у ньому.
Написати дано, розв'язання та виконати пояснювальний рисунок у зошиті.
Варіанти відповідей:
5469 м/с
2745 м/с
6823 м/с
4265 м/с
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m1v1 + m2v2 = (m1 + m2) * v
де m1 і v1 - маса та швидкість дівчинки до стрибка, m2 і v2 - маса та швидкість візка, а m1 + m2 - загальна маса системи (дівчинка + візок), v - швидкість системи після стрибка.
Підставимо дані в формулу:
450 кг * 7900 м/с + 200 кг * 0 м/с = (450 кг + 200 кг) * v
3555000 кг*м/с = 650 кг * v
v = 3555000 кг*м/с / 650 кг ≈ 5477 м/с
Отже, швидкість візка з дівчинкою в ньому після стрибка становить приблизно 5477 м/с.
Пояснювальний рисунок можна намалювати, зображаючи дівчинку на початку та після стрибка у візку, з напрямленим уздовж вісі візка вектором імпульсу. Після цього можна нанести на рисунок дані та обчислену швидкість візка з дівчинкою.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: davidolehno
Предмет: Математика,
автор: btim62620
Предмет: Математика,
автор: ksushapetra25
Предмет: Биология,
автор: polavlog519