Предмет: Химия,
автор: mashhhaaa
Зазнач об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні метилового спирту, Якщо витратилось 828 л кисню.Написати дано та розв’язання.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V(O2) = 828 л
Знайти:
V(CO2) - ?
Розв'язання:
1) 2CH3OH + 3O2 → 2CO2 + 4H2O;
2) V(CO2) = V(O2) * 2 / 3 = 828 * 2 / 3 = 552 л.
Відповідь: Об'єм CO2 становить 552 л.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Olegprukalact
Предмет: Математика,
автор: zuravelmatvej724
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: fiseer1j
Предмет: Українська література,
автор: 38thunder
Предмет: Английский язык,
автор: Gyrnd