Предмет: Химия,
автор: mashhhaaa
До 600 г розчину метилового спирту з масовою часткою 24 % додали 50 г води. Яка масова
частка СН3ОН у новоутвореному розчині? Написати дано та розв’язання.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
Маса розчину метилового спирту = 600 г
Масова частка метилового спирту = 24%
Маса води = 50 г
Знайти:
Масову частку СН3ОН у новоутвореному розчині.
Розв'язання:
Спочатку знайдемо масу метилового спирту у початковому розчині:
Маса метилового спирту = 600 г * 24% = 144 г
Після додавання 50 г води, загальна маса розчину становитиме:
600 г + 50 г = 650 г
Масова частка метилового спирту у новому розчині буде:
(144 г / 650 г) * 100% = 22.15%
Таким чином, масова частка СН3ОН у новоутвореному розчині становитиме:
100% - 22.15% = 77.85%
Відповідь: масова частка СН3ОН у новоутвореному розчині дорівнює 77.85%.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: aldoshgames
Предмет: Алгебра,
автор: mokinasonalia
Предмет: Математика,
автор: nikisind85
Предмет: Русский язык,
автор: lived74
Предмет: Алгебра,
автор: abricosik228228manda