Предмет: Физика,
автор: slavalu2007
Довжина лінії провідників від генератора до споживала l =1000 м. Визначити падіння напруги в лінії, якщо струм I = 20 A, і відомо, що проводка виконана мідним проводом, у якого площa nepepiзy S = 15 мм^2. p = 1,68*10^-8 Ом*м
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Падіння напруги в лінії можна визначити за формулою:
V = I * R,
де V - падіння напруги в лінії, I - струм, що протікає через лінію, а R - опір лінії.
Опір лінії можна визначити за формулою:
R = ρ * l / S,
де ρ - специфічний опір матеріалу проводу, l - довжина лінії, а S - переріз проводу.
Підставляючи відомі значення, отримуємо:
R = (1,6810^-8 Омм) * (1000 м) / (15 мм^2) = 0,00112 Ом
Тепер можна обчислити падіння напруги:
V = (20 A) * (0,00112 Ом) = 0,0224 В
Отже, падіння напруги в лінії становить 0,0224 В.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriadunec5
Предмет: Английский язык,
автор: nzjaisnc
Предмет: Українська мова,
автор: zlatazvyaginceva
Предмет: Математика,
автор: pomashka215d
Предмет: Математика,
автор: dasikosik