Предмет: Физика, автор: karolajna3107

Електрохімічний еквівалент нікелю k=0,3 мг/Кл. За який час на електроді електролітичнох ванни виділиться маса нікелю m=6,48 г, якщо сила струму I=2A ? Відповідь запишіть у годинах.

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

3 години

Объяснение:

m = k * Q

Звідси вираз для заряду:

Q = m / k

Q = 6.48 г / 0.3 мг/Кл = 21 600 Кл

t = Q / l

t = 21 600 Кл / 2 А = 10 800 с = 3 години

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: moorzarina5
Предмет: Окружающий мир, автор: nurzhannurekeshov